KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15664120
nr 1566 4120
Curt Viberg
(1908-1969), Sverige
Oljemålning, Interiör. Signerad. Olja på pannå, 27,5x53 cm, yttermått inklusive ram: 65x60 cm
Curt Viberg, född 1908 i Stockholm, död 1969, svensk målare.
Utrop:
300 kr
måndag 25 september 2023
kl 19:17:41